PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

ÚKLIDOVÉ, ČISTÍCÍ A DESINFEKČNÍ PROSTŘEDKY 

Úklidové, čistící a desinfekční prostředky jsou vhodné jak pro domácnosti, tak pro veškeré provozy, kde je důležité dodržovat hygienu a čisté prostředí, jako např. gastro (bary, restaurace, jídelny), dílny (pneuservisy, sklady, maloobchody, údržba chodby), kancelářské prostory, chodby a zdravotnická zařízení.

Řadu našich výrobků používají také profesionální firmy pro údržbu a očistu domácností, firem a provozů.

 


ČESKÝ VÝROBCE SE 100 LETOU TRADICÍ

Na e-shopu ChciUklidit.eu naleznete převážně české výrobky.  Výrobcem kvalitní drogerie je tradiční český výrobce Chemotex Děčín a.s., který se zabývá výrobou kosmetiky,  drogerie a dalších výrobků pro stavební a chemický průmysl s tradicí více než 100 let.

Tyto výrobky také jako své privátní značky kosmetiky a drogerie využívají  pro český i zahraniční trh Ahold Czech Republic a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., v zahraničí odběratelé z Ruska, Ukrajiny, Rumunska, Holandska, Francie, Polska, Ghany a další.

Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a nabízejí vysokou kvalitu a příznivou cenu. 

Díky přímému dodavateli můžete na e-shopu ChciUklidit.eu nakupovat výrobky za výhodné ceny s nejlevnější dopravou v ČR, již od 30 Kč, bez limitu váhy!

 


 

OBJEDNANÉ ZBOŽÍ K VÁM DOMŮ JIŽ ZA 30 KČ

Objednané zboží v našem e-shopu, doručíme na Vaši adresu již od 30 Kč (bez limitu celkové váhy zboží jako ostatní doručovací a poštovní služby!!). Využijte nejlevnější dopravu v ČR.

Zboží za výhodných podmínek doručujeme pouze v Opavě a okolí do 10 km. Cena dopravy – viz. níže sekce ROZVOZ ZBOŽÍ A DOPRAVA.

Ihned jakmile bude zboží připraveno v meziskladu OPAVA k odběru, budeme Vás telefonicky, nebo SMS zprávou informovat o termínu doručení.

 


 

CENA DORUČENÍ

Cena za rozvoz zboží je určena dle ZÓNY:

ZÓNA 1 (centrum Opavy)……………30 Kč   (viz. seznam rozvozových obcí)
ZÓNA 2 (do 10 km od Opavy)…….40 Kč   (viz. seznam rozvozových obcí)

 


 

MEZISKLAD OPAVA

Výhodnou cenu doručení až k Vám domů, můžete mít díky meziskladu OPAVA. Rozvozy se provádějí v pracovních dnech od 15.00 – 19.00 hod.  Před doručení, Vás budeme informovat SMS zprávou nebo telefonicky.