ÚVOD

 


Úklidové, čistící a desinfekční prostředky pro domácnosti i veškeré provozy – Opava a okolí

Úklidové, čistící a desinfekční prostředky jsou vhodné jak pro domácnosti, tak pro veškeré provozy, kde je důležité dodržovat hygienu a čisté prostředí, jako např. gastro (bary, restaurace, jídelny), dílny (pneuservisy, sklady, maloobchody, údržba chodby), kancelářské prostory, chodby a zdravotnická zařízení.

Řadu našich výrobků používají také profesionální firmy pro údržbu a očistu domácností, firem a provozů.

 


Nová čistící chemie pro domácnosti i profesionální firmy

 


České výrobky na e-shopu ChciUklidit.eu

Na e-shopu ChciUklidit.eu naleznete převážně české výrobky.  Výrobcem kvalitní drogerie je tradiční český výrobce Chemotex Děčín a.s., který se zabývá výrobou kosmetiky,  drogerie a dalších výrobků pro stavební a chemický průmysl s tradicí více než 100 let.

Tyto výrobky také jako své privátní značky kosmetiky a drogerie využívají  pro český i zahraniční trh Ahold Czech Republic a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., v zahraničí odběratelé z Ruska, Ukrajiny, Rumunska, Holandska, Francie, Polska, Ghany a další.

Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a nabízejí vysokou kvalitu a příznivou cenu. 

Díky přímému dodavateli můžete na e-shopu ChciUklidit.eu nakupovat výrobky za výhodné ceny s nejlevnější dopravou v ČR, již od 30 Kč, bez limitu váhy!

 

Vyzkoušejte kvalitní české výrobky v odkaze: SORTIMENT<<<

 

DOPORUČUJEME
——————————————————————————–

        

——————————————————————————–

 

VYUŽIJTE NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ ZBOŽÍ AŽ K VÁM DOMŮ

Objednejte si zboží v našem e-shopu a vyberte si doručení až k Vám domů.  Doručení v ZÓNĚ 1 (Opava) je za poplatek 30 Kč, který se připočítává k ceně objednávky. Doručení zboží v ZÓNĚ 2 (do 10 km od Opavy)je za poplatek 50 Kč.  Více informací a mapa rozvozu, naleznete v odkaze DORUČENÍ ZBOŽÍ <<<<